До дня пам'яті жертв Голодомору проведено виховний захід, на якому учні 1 класу дізнались про події 1932 - 33 років та зробили колоски пам'яті.
В другому класі відбулась година спілкування про одну з жахливих сторінок історії української держави. Учні поділились знаннями, які вони знали з першого класу, а також отримали нові. За допомогою свічок, на яких записані найжахливіші факти Геноциду, створили на дошці колаж «Не дамо загасити свічу пам`яті».
Здобувачі освіти 4 класу під час інформаційної бесіди «Свіча пам`яті» ознайомились з деякими правдивими історіями людей тих жахливих подій, які були зібрані вчителем ще в 2008 році. Старенька бабуся Соня, в ті роки була другокласниця, говорила: «Ми прийшли в школу напівголі і бачимо однокласницю, яка радіє життю. Ми в неї запитали, що сталося? А вона відповіла, що вже поснідала-мишу знайшла.» Від такого у четвертокласників на очах забриніла сльоза... Наприкінці діти розмалювали квітку незабудьку, обмінялися ними, продовживши речення «Не забудь...», іншу понесли додому.
У 5 класі пройшла класна година «Запали свічку пам’яті». Під час заходу учні переглянули відеофільми про Голодомор в Україні, згадали сумні сторінки історії нашої країни та віддали данину пам’яті усім жертвами Голодомору 1932-1933 рр. запаливши Свічки Пам’яті, як символ скорботи і пам’яті про мільйони життів наших співвітчизників.
Година спілкування ''Запали свічку пам'яті'' відбулася в 6 класі.
В "День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій" з учнями 8 класу було проведено виховну годину на тему "Голодомор 1932-1933 років - біль серця всієї України!", де здобувачі освіти переглянули презентацію про страшні часи геноциду, приєдналися до акції "Незабудка пам'яті".
|