Понеділок
12.04.2021
18:18
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Водянський НВК
Головна Реєстрація Вхід
Семінари та конкурси »
Меню сайту

Меню сайту

Меню сайту

Меню сайту
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Семінари та конкурси
 
Семінар вчителів зарубіжної літератури та російської мови

16 лютого на базі нашої школи пройшов семінар вчителів зарубіжної літератури та російської мови. До нас завітали вчителі цього напрямку на чолі з методистом ЮЦОЗО В.О.ВАСИЛЬЄВОЮ, голова піклувальної ради школи МАЛОВІК Світлана Миколаївна, отець Владислав.

Гостей зустрічала директор, вчитель словесності, Наталія Яківна ГОРОДЕЦЬКА. Спочатку Наталія Яківна запросила всіх на триаду уроку російської мови: блок 1 – урок російської мови в 2 класі «Буква Ь»,

 

блок 2 – урок російської мови в 6 класі «Рід іменників»,

блок 3 – урок російської мови в 8 класі «Підготовка до написання твору на морально – етичну тему. «Що таке толерантність?»»

А далі Наталія Яківна запропонувала відвідати засідання літературної студії «З любов'ю до України» («Україна в творчості зарубіжних письменників та сьогодення»)

Семінар пройшов на високому методичному рівні.

 

Духовність - як базис, на якому будується весь виховний процес

На базі нашої школи 2 лютого відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи. До нас завітали почесні гості: начальник відділу освіти, молоді та спорту Юр′ївської райдержадміністрації КАРПЕНКО Олена Анатоліївна, директор центру з обслуговування закладів освіти БАКАЙ Любов Олексіївна, методист центу ЗАДОРОЖНЯ Ольга Іванівна, сільський голова КОЛІСНИК Павло Станіславович, депутат районної ради МАЛОВІК Сергій Сергійович, Отець Владислав, член піклувальної ради школи МАЛОВІК Інна Миколаївна, заступники шкіл.

Після вітання учасників семінару, практичний психолог Раміна Шакіровна запросила всіх на тренінгове заняття "Щастя - творити добро", в якому прийняли участь учні 6 класу разом батьками.

 

Наша школа вже 5 рік приймає участь в обласному експерименті «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей» Тому далі вчитель християнської етики Наталія Олександрівна запросила всіх на бесіду «Чуйність».

 

А родзинкою семінару стало свято "Боже, Україну бережи!". Ведучі - молоді креативні вчителі: Альона Валеріївна, Мілана Миколаївна та Максим Миколайович.

Лунають пісні і в виконанні здобувачів нашої школи, і з вуст вчителів Мілани Миколаївни та Оксани Володимирівни, декламують вірші, танцюють.

   

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі! Закінчилося свято побажанням для  неньки УКРАЇНИ.

 

Відкритий урок з української мови в 4 класі

22 листопада Оксана Володимирівна, разом з учнями 4 класу, приймають гостей: методистів центру з обслуговування закладів освіти  ЗАВАДУ Надію Михайлівну та ЗАДОРОЖНЮ Ольгу Іванівну. Присутні мали можливість відвідати урок-гру "На гостини до Іменника", який є узагальнюючим уроком цього розділу. Діти виконували різнотипні завдання: "Мозковий штурм", "Мікрофон", "Карусель", "Моя Україна", "Будинок Іменника", "Робота в групах", "Кошик подарунків", "Зіпсований телефон", "Добери малюнки". Діти закріпили свої знання та отримали масу задоволення.

 

Відкрите тренінгове заняття

24 лютого практичний психолог Садигова Раміна Шакіровна провела відкрите тренінгове заняття в 5 класі на тему "Арт-терапія". До нас завітали методисти центру з обслуговування закладів освіти Завада Надія Михайлівна, Батраченко Наталія Петрівна.

Відкритий урок з історії

24 лютого вчитель історії Мостовий Павло Андрійович провів відкритий урок з історії в 9 класі на тему "Японія. Епоха Мейдзі". До нас завітали методисти центру з обслуговування закладів освіти Завада Надія Михайлівна, Батраченко Наталія Петрівна, керівник методоб'єднання вчителів історії Войтанішек Олена Вадимівна.

 
Семінар директорів та заступників директорів з НВР 

11 березня на базі нашої школи пройшов семінар директорів та заступників директорів з НВР. До нас завітали дорогі гості:

голова Юр'ївської районної ради Буряк Олександр Миколайович,

начальник відділу освіти Карпенко Олена Анатоліївна,

директор центру з обслуговування закладів освіти Бакай Любов Олексіївна,

мнтодист центру з обслуговування закладів освіти Васильєва Віра Олексіївна,

директор ТОВ "Лан" Маловік Сергій Володимирович,

депутат районної ради Маловік Сергій Сергійович,

сільський голова Колісник Павло Станіславович,

голова піклувальної ради школи Маловік Світлана Миколаївна, 

Отець Владислав 

 

Семінар вчителів 1 класу

 В нашій школі 27 лютого відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів за темою: «Розвиток креативних здібностей учнів в умовах втілення Державного стандарту початкової школи». До нас завітали вчителі 1 класу району разом з інспектором-методистом Зражевською М.Л. На розсуд гостей представлено урок-сюрприз з математики «Розв’язування прикладів і задач. Порівняння виразу і числа» та виховний захід «Наша мати – Україна, її мова солов’їна». Свято проходило під гаслом - «З Україною в серці живу», присвячене 83 річниці Дніпропетровської області.

 Метою уроку було формувати в учнів уміння додавати і віднімати в межах 20, розв’язувати задачі і приклади, розвивати увагу, логічне мислення.

На урок прилітала сніжинка та багато улюбленців з сучасних мультфільмів. Діти гарно попрацювали та закріпили вивчене.

На святі за мету було взято збагатити  знання про рідну Україну, виховувати  в дітей любов до рідної мови та своєї культури.

Під час виступу діти розповідали вірші, співали, танцювали, розповідали скоромовки та відгадували казки. Також в проведенні свята приймали участь батьки. Мати співала зі своєю донечкою. Було зроблено виставку вишиванок бабусі учениці 1 класу Циби Анастасії.

Україна – це наша країна! Ми повинні  виховувати любов до свого рідного краю.

Дніпропетровщино, рідна моя,

Де є на світі краща земля?

Кращої,  ніж Батьківщина нема.

Усіх разом Україна трима.

83 річницю області святкуємо.

Поряд з рідними крокуємо.

Дніпропетровщино, тебе ми любимо

Пам’ять про історію нашу не згубимо.

Семінар вчителів 3 класу

На базі нашої школи 6 лютого відбувся районний семінар вчителів 3 класу  "Створення ситуації успіху на основі впровадження ІКТ в умовах втілення Державного стандарту початкової загальної освіти".

До нас завітали дорогі гості: методист науково-методичного кабінету Марина Леонідівна Зражевська, голова піклувальної ради школи Світлана Миколаївна Маловік, отець Владислав, вчителі району 3 класу, батьки, рідні та односельці.

Спочатку на розсуд гостей було представлено вітання "Першо вчителько! Ти в серці назавжди!" Вчитель 3 класу Світлана Яківна зібрала чотири покоління своїх учнів: винуватців свята-учні 3 класу, учнів 7 класу, випускника 2013 року Біловола Тимура та випускників 2009 року Батраченко Юлію та Молчана Дмитра.

Далі всі були запрошені в математичне кафе-урок математики в 3 клас на тему "Множення і ділення в межах 100" Взяв із собою валюту, учні замовляли різноманітні страви із меню: асорті "Класичне", бутерброд "Числовий", напій "Квітковий", фірмова страва, салат "Новинка", печиво "Геометричне", коктейль "Цікавинка", релаксація "Мезим-шлунку добре з ним" та десерт. В кафе було затишно та весело. Діти із великим задоволенням "поглинали" страви, бо працювали під девізом: "Щоб перетравити знання, потрібно поглинати іх з апетитом". З дитячого математичного кафе і учні і вчителі пішли з масою позитиву та сюрпризом.

Ну а в кінці семінару всі стали свідками "Веселки щастя".

Відео "Що таке ЩАСТЯ?" https://www.youtube.com/watch?v=Bp9L1Xug9q8&feature=youtu.be 

Розпочалось свято зі "Святковою пісні", у виконані практикантки 3 класу Мілани Миколаївни тв випускника Біловола Тимура. 

Ми дізнались, що щастя має сім кольорів. Діти співали, декламували вірші. Випускник 2013 року Тимур Біловол разом зі своєї партнеркою ученицею 9 класу Аліною Руденко подарували нам танок "Україна" та "Танок щастя".

Випускниця 2009 року подарували нам пісню "Щиро бажаю". Директор школи Наталія Яківна разом зі своєю донькою Міланою Миколаївною заспівали про "Вчительську долю". Батьки учнів 3 класу "поділились" з присутніми краплинкою свого щастя.

Грали в гру "Корона щастя", проходили під веселкою.

Для покращення настрою гості отримали "горомон щастя".

Семінар пройшов на високому методичному рівні. Всі отримали  задоволення та гарний настрій.

 

На базі нашої школи 20 лютого відбувся семінар вчителів фізичної культури. Спочатку урок фізкультури в 7 класі, далі свято "Спортивними родинами багата Україна"

Семінар заступників директорів з виховної роботи
 
 
На базі нашої школи 22 листопада відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи. До нас завітали почесні гості: голова Юр'ївської районної ради Анатолій Миколайович Шаповал, начальник відділу освіти Оксана Володимирівна Біла, методист відділу освіти Андрій Олександрович Куліш, голова піклувальної ради школи Світлана Миколаївна Маловік, заступники шкіл району. 
Після вітання учасників семінару, практичний психолог школи Раміна Шакіровна запросила всіх на тренінгове заняття "Здоров'я-цінність нашого життя", в якому прийняли учать дві групи-учні 8 та 9 класів разом з класними керівниками та батьками.
Наша школа працює над втіленням ідей Василя Олександровича Сухомлинського в практику роботи школи. Тому далі гості були запрошені на усний журнал з елементами майстер-класу, присвячений 95-річчю видатного педагога, "Виготовлення свічі пам"яті".
А родзинкою семінару стало свято "Моє село-земля моїх батьків", на якому були присутні славетні люди села із великим досвідом роботи на благо Водяне. Лунають пісні і в виконанні учнів нашої школи, і з вуст народного ансамблю "Журавка", декламують вірші, танцюють, прославляють своє село. 
Анатолій Миколайович презентував акцію розпочату віце-прем'єр-міністром Олександром Вілкулом "Стежинами Перемоги" та продемонстрував уривки з фільму, подарував книгу "Восстав Павлоград". 
Семінар пройшов на високому рівні та на одному подиху.
 
 
 
Семінар - практикум вчителів російської мови та світової літератури
Тема: "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості 
засобами мовно-літературної освіти"

Вчитель Городецька Наталія Яківна
 

15 березня 2013 року на базі нашої школи відбувся районний семінар-практикум вчителів російської мови та світової літератури на тему «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості засобами мовно-літературної освіти».

   Учасники семінару відвідали і обговорили відкритий урок російської мови в 9 класі «Сложные предложения с разными видами связи», інсценізацію казки С.Я.Маршака «Дванадцять місяців» та літературну зустріч, присвячену Е.А.Асадову «Сражаюсь, верую, люблю»

Дорожите счастьем, дорожите!

Замечайте, радуйтесь, берите

Радуги, рассветы, звезды глаз -

Это все для вас, для вас, для вас...

Корисні посилання

Форма входу
E-mail:
Пароль:

ІКТ


Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz